понеділок, 6 жовтня 2014 р.

Друга порція ліків для творчості

Друга порція ліків складається з таких компонентів:
1. Співай у душі.
Хоча б тому, що:
а) в душі хороша акустика.
б) це класно веселить і тебе, і твоїх сусідів
в) так багато хто робить
г) це стимулює твій творчий потенціал2. Пий каву.
Кава підвищує стійкість імунітету, покращує травлення, зменшує шкоду, яка наноситься курінням, знижує можливість депресій, а ще знімає втому, підвищує працездатність та стимулює розумову діяльність. Думаю цього достатньо аби пити каву хоч раз в день. Але, звісно ж, не зловживай.
3. Слухай нову музику
Не бійся змінити рок на лаунж, чи попсу на інді. Такі експерименти лише стимулюють мозок до творчих експериментів. Раджу зайти на myradio.ua, система сама формує плейліст музики у вибраному стилі. Також я часто слухаю stereomood.com, плейліст тут формується вже не за стилями а за твоїм настроєм чи діяльністю, наприклад: I feel... happy, relax, study, chillout тощо.
4. Будь відкритим.
Відкритим до нових зустрічей, людей, можливостей, подорожей і, врешті-решт, до нових ідей! Виходь за межі своєї зони комфорту та відкривай невідомі раніше світи!5. Оточи себе творчими людьми.
Як не крути, а людина - істота соціальна, тому від нашого оточення залежить навіть більше, ніж ти можеш уявити. Якщо поряд лише люди, які постійно скаржаться на погане життя, то навряд тобі вдасться залишатися в творчому піднесеному настрої. Творчість породжує творчість. Тому якщо серед знайомих є люди інших творчих професій - проводь з ними більше часу в період свого творчого застою, адже можливо саме вони поділяться з тобою новою порцією натхнення.

Перша порція вже тут.
Ну а тепер ти поділись своїми секретами? Що ти робиш, коли натхнення не працює на тебе?

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...