середа, 17 вересня 2014 р.

Як вилізти з осінньої депресії

Вилазки на природу
Свіже повітря - це найкраще що може бути у людини, яка постійно живе в місті. Попрацюй в саду, організуй пікнік з друзями в лісі чи біля озера чи просто сходи по гриби, а раптом тобі пощастить?

Гарячі напої
Какао з корицею, домашній глінтвейн, чай з м'яткою та імбирем - все це зробить твій вечір затишним та приємним.

Світло, свічки
Саме осінь асоціюється у всіх із депресіями, поганим настроєм та сонливістю, а все тому що світловий день значно зменшується. Тому більше світла, настільних ламп, бра, торшерів і всього, що зробить твою кімнату яскравою. Також не забувай про свічки, адже природне світло додає ще й атмосфери затишку і романтики.

Хороша література
Насправді осінь я полюбила саме через хороші, правильні книги, які налаштовують на тепло в осінніх светрах та приємні роздуми. Тому раджу прочитати "Теплі історії" від Надійки Гербіш, в цих книгах багато тепла, добра і рецептів осінньої кави.

Фільми
Осінь - найкращий час для фільмів. Що може бути кращим вечірнього перегляду якогось романтичного фільму і гарячого какао? Що саме дивитись восени читай поради від моєї подруги тут.

Інновації
Насправді осінь - це найкращий час для стартапів чи втілення давно надуманих ідей. Адже поки за вікном ллє дощ можна навчитись писати сайти чи блоги, малювати, вишивати., опануй фотошоп чи іншу програму. Можна знайти однодумців і запустити якийсь цікавий проект чи флешмоб. Саме восени, 6 років назад я почала вести цей блог, тоді ідея і формат був інший, але тепер я з гордістю можу назвати себе блогером з багаторічним стажем))) До того ж, коли ти активно займаєшся чимось цікавим, ти постійно в русі, то й часу на сумні думки не вистачає. Все в твоїх руках, дій!

Подорожі
Хороше життя починається з хороших думок, а хороші думки народжуються в подорожі. Тому не лінуйся і виходь трохи в світ. Саме в цю пору Львів приймає гостей на фестивалі кави, шоколаду, вина, сиру, книжковий форум і т. д. Помилуйся осіннім пейзажем Карпат, вкради частинку літа в якомусь аквапарку. Врешті-решт просто прогуляйся осіннім парком свого міста і розвій свої песимістичні думки.

Теплий і зручний одяг
Забезпеч себе теплими светриками, шкарпетками і шарфиками. Пам'ятай англійське прислів'я: There is no bad whether, there are bad cloth.

Руханка щодня
Рух - це життя, тому не лінуйся і зранку чи ввечері пригадай декілька вправ з фізкультури і помахай ручками:) А ще поки не надто холодно можна бігати на стадіоні чи в парку під веселу музику чи шурхіт спадаючого листя.
Слухай своє тіло
У будь-якому випадку треба слухати свій організм: спати - значить спати, їсти-значить їсти. Не треба сильно знущатись із себе, інакше ти ризикуєш своїм здоров'ям, адже в осінній період загострюються всілякі болячки. Тому шкодуй себе:)

а ще...
Спробуй робити щось нове протягом цілого місяця, щось таке, що ти завжди хотів почати робити або не робити. Наприклад, відмовся від кави на 30 днів і замість неї спробуй пити какао або почни фотографувати (щодня по фотографії протягом 30 днів: автопортрети, осіннє листя, погоду за вікном, небо, все, що тобі подобається )
Уяви, що ти маєш три додаткових життя. Якби ти їх прожив, будь-які фантазії, деталізуй його.
Вибери одне і спробуй прожити його в деталях протягом тижня. Веди щоденник і записуй все, що ти робив. Не забудь знімати відео чи фото.
Сама проведу такий експеримент, оскільки він є частиною мого домашнього завдання за англійської. Чекайте детального звіту вже на наступному тижні.

Щастя Вам!

1 коментар:

Unknown сказав...

Дякую, Вам, за те, що створили цей блог! За цю статтю! Подивився фільм "Завжди говори "ТаК" - класний! Всього Вам хорошого!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...