середа, 31 грудня 2014 р.

Новорічне привітання: як вижити в 2015?

Цей рік видався нелегким для всіх і кожного, тому всі ми повинні зробити висновки і стати на рік мудрішими. В цьому новорічному привітанні хочу побажати всім тільки одного - миру.

Як вижити в 2015 році? Ось мої особисті орієнтири, цитати, думки:

1. Як би важко тобі не було, пам'ятай, що зовсім недалеко є хлопці, які зустрінуть Різдво в окопах і матері, які вже ніколи не зустрінуть його зі своїми синами.
2. Коли люди перестають цінувати мир, Бог посилає їм війну. Тому перестань скаржитись на побутові дрібниці та дякуй Богу, що поки що над твоєю головою не гримлять вибухи.
3. Чим сильніше ми вдаримось при падінні вниз, тим вище відскочимо вгору. Головне мати силу ти витримку, щоб з гідністю прийняти удар.
4. Не все у світі робиться за гроші, доказ тому - Революція Гідності. Допомога та підтримка навіть незнайомої людини коштує дорожче, аніж весь автопарк біля Верховної Ради.
5. Розчарування - це поєднання гордині та ліні. Усе ж дуже просто - у будь-якому регіоні, в будь-якій організації, в будь-якій окремій людині завжди можна знайти свої плюси і свої мінуси. А взагалі, аби не розчаровуватися, не варто зачаровуватися.
6. Щоб змінити світ, досить, аби хтось один, навіть малий, здобув відвагу почати.
7. Якщо ти про щось мрієш, то маєш це зробити сам.
І останнє:
Наскільки холодно б тобі не було, пам'ятай, що поряд завжди є близькі люди, які готові зігріти тебе теплом своєї любові. Піклуйся про них.

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...