неділя, 16 листопада 2014 р.

Фотостіна. Ідеї для дому.

Інтер'єрні фотографії - це особливий вид мистецтва, який виник зовсім недавно, але вже знайшов величезну популярність. Великі і красиві фото зроблять Ваш інтер'єр сучасним, додадуть родзинку і яскраві фарби в ваш декор. Оригінальні настінні фотоколажі, сімейне, дитяче фото, репродукція улюбленої картини прикрасять вашу вітальню, спальню або кабінет. Сучасні можливості друку дозволяють зробити з будь-якої фотографії картину, яка ідеально доповнюватиме атмосферу кімнати.
Далі декілька ідей стильного оформлення стіни.
Схеми розміщення фотокартин:


На чому друкувати?
Сьогодні поліграфія дозволяє друкувати фотокартини двома способами: друк на полотні та друк на пано.
Друк на полотні - це друк фотографій або репродукцій картин на полотні. Ця нова технологія активно розвивається та дуже популярна на заході. Вона об'єднує фотографію і картину, вишуканість і розкіш, і дарує зображенням нове життя. Продукт має високу зносостійкість до атмосферних впливів і сонячного випромінювання. Галерейна натяжка дозволяє не оформляти роботу в раму і підкреслити сучасний стиль інтер'єру (хоча можна також підібрати рамку під стиль кімнати), а висока екологічність використовуваних для друку фарб - розміщувати полотно навіть в дитячій.

Друк на пано - це друк фотографій або репродукцій картин на легкому реборді (стільниковому картоні), тому він значно дешевше за полотно. Цей продукт користується популярністю на заході, особоливо серед фотографів. Знімки ви обираєте самі. Це можуть бути ваші улюблені картини, портрети, фотографії різних тематик. Такий виріб збагатить інтер'єр, зробить його сучасним і стильним. Пано різних форм і розмірів можна збирати в цікаві настінні колажі і створювати неповторні композиції.

Замовити фотокартину можна звернувшись до мене особисто:

Щастя вам!

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...