субота, 8 листопада 2014 р.

Як правильно обрати весільного фотографа?

Весільний сезон 2014 практично підбігає до кінця, але тому, хто надумав одружуватись чи виходити заміж, але ще не встиг, ця стаття буде корисною.
Насправді питання вибору фотографа одне з найсерйозніших після вибору сукні нареченої (і не тому, що я сама фотограф:) До кінця весілля фотограф стає найкращим другом і для нареченого, і, тим більше, - нареченої. Тому важливо, щоб спогади, які залишаться від цього важливого дня були тільки приємними. А фотографія - це і є спогади. Тому далі 5 важливих деталей, на які необхідно звертати увагу при виборі весільного фотографа.
1. Портфоліо.
Основним критерієм вибору повинні бути фотознімки, а не ціна фотопослуг. Адже якщо ти замовиш найдорожчого і найкрутішого фотографа, роботи якого тобі не дуже до вподоби (або ще гірше - ти взагалі їх не бачив!), то яка різниця скільки ти заплатив, якщо у тебе не виникатиме бажання переглядати весільні фотознімки знову і знову.
Розкрию один секрет: всі весільні фотографи знімають кожне своє весілля практично за такою ж схемою, як попереднє, тобто є заготовлений шаблон по якому ми впевнено рухаємось протягом метушливого весільного дня. Звісно в кожній конкретній зйомці "ізюминку" вносять такі щасливі, закохані та трохи стурбовані наречені.
Фото з весілля Олександра та Олі
http://anastasiazubenko.blogspot.com/2014/10/blog-post_20.html
Також зверни увагу на якому напрямку зйомки фотограф акцентує більше уваги: репортажна зйомка чи постановочна.
Фото з весілля Сергія та Тетяни
http://anastasiazubenko.blogspot.com/2014/10/blog-post_19.html
Знайди час і переглянь портфоліо фотографа, сайт чи сторінку в соцмережі. Тобі подобаються фото? Переходь до наступного кроку :)

2. Відгуки
Весільна фотографія - це результат творчої роботи фотографа та самих наречених. Щоб знімки навіювали лише приємні спогади, необхідно, щоб і сам процес роботи фотографа та наречених був легким та приємним. Звісно ні портфоліо, ні соцсторінка не відповість на питання: "Як працює фотограф". Наприклад, жодна інтернет-сторінка (ну окрім цієї звісно:)) не напише про те, що кожну свою зйомку я починаю словами:"Так, наречені, а тепер можете розслабитись і насолоджуватися життям!". Але про це тобі розповість пара, яка вже працювала зі мною і знає скільки часу знімалась фотопрогулянка і чи треба спеціально позувати і дивитись в камеру.

3. Без зволікань
Зволікати із вибором фотографа не варто, адже саме на твою дату весілля саме твого фотографа може замовити інша пара, і тоді доведеться починати пошуки спочатку. Оптимальний час для замовлення фотографа - за 1-3 місяці до події (до того ж якщо замовити фотографа заздалегідь, то можна трохи зекономити:)
І ще, пам'ятай, це ще не означає, що за тиждень до весілля, тобі не пощастить замовити весільного фотографа ;)

4. Деталі
Фотограф повинен знати де пройде церемонія вінчання чи реєстрації шлюбу, стиль весілля, розпорядок дня та особливі побажання молодят щодо знімків з батьками чи іншими дорогими людьми. А наречені повинні знати скільки фотографій вони отримають в результаті зйомки, коли вони будуть готові  і чи можна додатково замовити весільний альбом. Все дуже просто. Деталі необхідно обговорити при зустрічі чи по телефону (якщо не вистачає часу). Не бійся питати про все, що тебе цікавить чи хвилює, бо це має бути ідеальний день, в якому все повинно бути бездоганним.

5. Кайф
Якби там не склалось з фотографом - ти одружуєшся/виходиш заміж, тому лови кайф від кожної миті підготовки та весільного дня!

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...