понеділок, 10 листопада 2014 р.

Ідеї для різдвяних листівок -1-

Вже з кінця листопада у великих містах Європи розпочинається підготовка до зимових свят. Різдвяні ярмарки - невід'ємна частина цієї святкової феєрії . В Україні такого масштабу ярмарка проводиться лише у Львові, куди я і планую потрапити цьогоріч:)

Підготовка до різвяних свят -це одна з найприємніших частин року, тому чим раніше почнеш, тим більше задоволення отримаєш. До того ж, стільки справ треба встигнути зробити! Різдвяні листівки, ялинкові прикраси, новорічні декорації, святкове меню та оформлення столу, подарунки і їх упакування, і це ще далеко не все! Тому давайте вже помаленьку розпочинати.

Ось декілька ідей оформлення різвяних листівок* зі сніжинками, ялинками та різвяними віночками:* Багато хто називає такі листівки новорічними, але я з ними з року в рік не погоджуюсь. Оскільки Україна є християнською державою, то я особисто і моя сім'я святкуємо більше Різдво Христове, аніж Новий Рік. Традиція гучного святкування Нового Року, "голубых огоньков" та олів'є настирливо нав'язувалась нам ще з часів СРСР, де влада не визнавала Бога. Проте, якщо копнути глибше в історію, то український народ ніколи не святкував НР з таким розмахом як Різдво. До того ж пам'ятайте, що в період новорічного свята (1 січня) триває різдвяний піст. Зверніть увагу, що в Штатах, в усіх країнах Європи Різдво - ключове свято, а не Новий рік.
Звісно, я не затята противниця святкування Нового Року, проте все-таки з більшим трепетом підходжу до свята Різдва Христового, оскільки більше ціную справжні українські традиції.

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...