неділя, 28 вересня 2014 р.

Натхнення починається з коробки

 

Задуманий проект чи просто ідею можна швидко і в задоволення собі реалізувати. Для цього все має бути під рукою. Не лише олівці в сумці, а все, що так чи інакше має відношення до ідеї: статті, думки, записані на серветці, фото, ескізи і т. д. Для цього треба коробка. Форма і вигляд не має великого значення, головне її наповнення. Вміст коробки повинен відповідати духу, необхідному для натхнення. Вона проста, в ній легко орієнтуватись. Завдання цього ящичка - надихати! Але не просто надихати, а стати твоїм генератором, способом включення в роботу, поштовхом для роздумів і народження нових ідей. Така коробка знадобиться в трьох випадках:

  • Старт. Інколи на початку важко зорієнтуватись в якому напрямку рухатись саме через шквал ідей та задумів. Впорядкувавши всі свої записи, замальовки та інші речі, які нагадають тобі твій задум, ти зрозумієш що і як робити. Таку коробку можна поділити на відділи, які будуть уособлювати покрокові етапи реалізації ідеї.
  • Втрата орієнтирів на шляху. Буває часом, що відволікаючись на різні рутинні дрібниці, ти губишся. Щоб знову швидко включитись в роботу треба просто ще раз заглянути в це сховище натхнення: погортати та передивитись, можливо внести зміни чи відмітити вже пройдений шлях.
  • Після закінчення проекту - для самооцінки і часто - для нових ідей!
Натхнення вам!

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...