пʼятниця, 3 січня 2014 р.

-Лист з минулого-

Рік назад з допомогою системи FutureMe.org я написала собі лист-привітання на ДН.
Сьогодні отримала його, багато чого так і не виконала з того, що собі запланувала. Але в цьому вся цікавинка в житті - спонтанність!
Публікую частинки цього листа, можливо це надихне вас на написання такого ж листа.

Привіт Настя! Як це - відчувати себе 20-річною? Коли думаю про це зараз, стає страшно! Надіюсь, що ти вже подорослішала :) Надіюсь ти добре захистила курсову. А статтю ти хоч одну вже написала??? До речі, як там Європа? Магнітики, цукор з кафешок і прекрасні фото, які втілились у фотоальбомі EuroTour - це все має в тебе бути! Якщо ти щось не зробила з цього, тоді хай тебе замучить совість!!! :) Жартую, звісно. Сьогодні пятниця і сижу вдома і перед тим як добивати свій курсак, вирішила що треба тебе привітати з днем народження... ...
Оце згадала один вислів хороший. Коли здається, що в житті настала суцільна темрява, значить скоро світанок. Як твої фотоісторії весілльних пар? Роби фотокниги, зараз мені це приносить велике задоволення, тому надіюсь ти цим займаєшся і зараз. ... Здай вже нарешті на права, і добре вчи Business English.Тому не лінуйся, вставай раніше, працюй над собою... Вітаю тебе з Днем народження!!! Натхнення і душевного спокою тобі, Майбутня Я))))
Ось так, надіюсь це наштовхнуло вас на хороші плани. Наступний лист я отримаю вже в 2019 році...

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...