вівторок, 14 грудня 2010 р.

Новорічні привітанняНОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ
Бажаю, щоб у Новорічну ніч Турбота щезла з ваших пліч. Живіть собі красиво, Себе цінуйте і людей. Не забувайте пити пиво І буде все у Вас ОК!

Бажаю Вам під Новий рік Прожити ще на світі вік, Щоб за шампанським ви сиділи, Щоб танцювали, і співали. Щоб новорічня ця гостина Принесла щастя, і щоб Ви грошей мали!

Хай тобі в новому році Добре спиться і на боці, Й горілиць, і носом вниз, Й в гостях, і вдома – скрізь. Хай тобі насняться гроші Й начальники хороші. Хай насниться найсолодше, Й не раз, не два – щоночі. Але щастя – хай не сниться, А шкребе тебе по спинці.

Дай Боже Вам любові і тепла, Добра в сім’ї і затишку в оселі, Щоб щастя світла музика текла В різдвяні свята, щедрі і веселі! Хай здійснює бажання рік Новий, Хай вся родина Ваша процвітає, З чудовим святом, радості і мрій Я щиро і сердечно Вас вітаю!


З Новим роком йдем до хати, Щоб Вам щастя побажати, Бажаєм Вам щастя, здоров’я і сили, Щоб Ви раді були, здорові ходили.
Від Миколи до Миколи, Щоб не кашляли ніколи, Щоб не було сварки в хаті Ані снігу на загаті.
Нехай буде хліб і ніж, Як голодний – сядь та й їж, А господині ми бажаєм та доброї долі, Нехай має стільки грошей, як трави у полі.
А господареві ми бажаєм та добрую вроду, Нехай п’є собі горілку як холодну воду, А всім разом ми бажаєм довгий вік, А для себе медівник!

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...