субота, 20 грудня 2014 р.

Як зробити красиве новорічне фото

Подобаються такі фото? Насправді зробити таке фото може кожен, хто має фотокамеру. Такий ефект на фотографії називається боке. Фішка в тому, щоб розфукусувати об'єктив і тоді ялинкові вогники будуть виглядати святковіше. Саме новорічне світло і приносить у фотографію святковість та затишність.

Далі для вас декілька особистих порад як зробити справді святкове фото.

ЩО ФОТОГРАФУВАТИ?

Вогники
Як вже згадувалось саме різдвяні вогники і є тим ключовим елементом у будь-якій святковій фотографії. Тому запасись терпінням і дочекайся поки стане сутеніти, вмикай різдвяні вогники та фотографуй. Також можна зробити фото з бенгальськими вогниками.

Ялинкові прикраси
Будь-які ялинкові прикраси завди гарно виглядають, особливо коли їх багато на фотографії. Ще особливість їх у тому, що вони добре відбивають світло та все, що знаходиться навпроти них. Тому не бійся експериментувати з ними.


Їжа та напої
Саме запах мандаринів асоціюється у більшості з приходом зимових свят. Їх, до речі, можна розмалювати і навіть написати на них привітання! Також завжди святково виглядає чашка з гарячим напоєм на фоні ялинки. Але обережно, не розміщуй об'єктив над паруючим чаєм чи кавою!


Сніг
Не лище мандарини пахнуть святом, а й морозець зі снігом:) На фоні снігу гарно виглядатимуть червоні рукавички та шарфики.

Природні матеріали
Шкода, що на сучасних штучних ялинках не ростуть шишки:) Але вони завджи гарно виглядатимуть на фото, особливо поряд з новорічними прикрасами. Також варто зняти на фотоапарат гілочки ялини (сосна не так святково виглядає), притрушені справжнім чи штучним снігом.


ЯК ФОТОГРАФУВАТИ?
Все окрім святкових вогників краще знімати у світлу пору доби. Можна використовувати макро зйомку (повинна бути в налаштуваннях будь-якого фотоапарата). Всі предмети варто розташовувати на нейтральному фоні (ніяких коврів!), спереду та/або зверу повинно падати світло (бажано природнє, оскільки штучне світло зробить твій знімок занадто жовтим).

При зйомці вогників розмісти фотоапарат на нерухомому місці, тоді фото будуть чіткішими. Ще також знімай краще на автотаймері, оскільки при нажиманні кнопки спуску теж йде вібрація, що може зробити твій знімок розмитим. І пам'ятай, світла повинно бути не мало, оскільки око людини чутливіше, ніж об'єктив фотоапарата, тому може здаватись, що світла достатньо, а фото виходитимуть темними.

ДЛЯ ЧОГО ФОТОГРАФУВАТИ?
Такі фото можна використати для новорічної листівки, святкового декору кімнати. Роздрукованими фотокартками можна також прикрасити ялинку.

Гарних свят!

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...