неділя, 7 грудня 2014 р.

Ялинкові прикраси з солоного тіста

Прикраси з солоного тіста є простими у створенні. Солоне тісто зазвичай використовують у дитячій творчості через його безпечність та екологічність. Воно продається в магазинах з товарами для творчості, але його можна приготувати і власноруч. Ось декілька рецептів:
Рецепт 1
Склянка солі змішується з 2 склянками пшеничного борошна. До них додається 125 мл води і вимішується туге міцне тісто.

Рецепт 2
100 гр житнього та 100 гр пшеничного борошна змішується з 400 гр кухонної солі. Отримана суміш розбавляється 250 мл ледь теплої води, туди ж додається 2 столові ложки клею для шпалер. Тісто виходить дуже еластичним і добре тримає форму.

Рецепт 3
200 гр солі і 400 гр борошна потрібно змішати і залити 200 мл води кімнатної температури. Додати туди 2 столові ложки рослинної олії. Вимісити еластичне тісто.

При замісі тіста варто використовувати тільки ретельно просіяне борошно, дрібну сіль і теплу воду. Це дозволить отримати туге тісто правильної консистенції без грудок. Для того, щоб тісто вийшло ще більш слухняним, його можна обернути в целофан і сховати на пару годин в холодильник.
З готового тіста з допомогою формочок для печива.


Після просушки та випічки заготовки прикраси переходимо до фарбування. Перед випіканням не забудьте проколоти дірочку, щоб можна було повісити майбутню іграшку на ялинку. Про те, як правильно сушити та випікати читайте тут.

Фарбувати краще лаком-спреєм. Після того як прикраса підсохне домалюйте гелевою ручкою святкові візерунки та протягніть нитку.Успіхів!

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...