пʼятниця, 25 січня 2013 р.

Написала собі лист в майбутнє

З допомогою http://www.futureme.org/ написала собі листа, який прийде наступного року на моє ДН. Цікавий сервіс. Там можна почитати листи інших людей (якщо вони публічні), або відправити собі лист навіть у 2018-й рік. Тому, хто має натхнення пишіть майбутньому собі, бо це не просто цікаво, а й один з елементів психотехніки, який так і називається "лист в майбутнє". Ось що про це пишуть психологи:


      Не варто думати, що подібний лист тільки лише розвага і безглузда затія. Папері можна довірити різного роду інформацію, в тому числі і таку, яку ви не можете озвучити або вимовити в реальному житті. Сідаючи писати, ви аналізуєте своє життя, дивіться на неї з боку, робите висновки і замислюєтеся над помилками.
Причина ефективності методики у відродженні механізмів підліткового віку, таких як «думки наперед». Здатність спостерігати за своїм життям допомагає позитивно сприйняти своє «Я», звільнитися від помилок, переживань, переоцінити події, зрозуміти, чому ви навчилися, підвести підсумки, актуалізувати досвід, скоригувати мети.
       Людина влаштована так, що він весь час до чогось прагне. Можна одночасно хотіти і відпочити ввечері біля телевізора, і домогтися неперевершених висот на професійному терені. Головний крок на будь-якому шляху - постановка цілей. Описавши їх на папері, ми концентруємося на конкретні наміри, а відповідно просуваємося до здійснення задуманого.


Через рік, я напишу пост про те що змінилось у моєму житті, і чи справді я виконала те, що побажала собі в листі. Короче чекаємо 2014 року))))

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...