неділя, 17 жовтня 2010 р.

Як успішно здати ЗНО? - 6 простих порад


Ця стаття присвячена найболючішому питанню, яке хвилює всіх випускників 2011 року. Якщо ЗНО все ж таки не відмінять(на що я і сподіваюсь), то ця стаття стане вам в пригоді. Отже, якщо протягом 11 років в школі ти зовсім не вчився, а "протирав штани" і слухав на уроках плеєра, то цю статтю можеш далі не читати, так як вона розрахована для тих, хто, як мінімум, намагався вчитись: списував домашні і робив розумний вигляд на уроках :-)
Для того, щоб багато не писати, всі ці поради я сформулюю так:

1. Найголовніше - психологічна підготовка. Якщо ти налаштуєшся на те, що спишеш чи підеш до якихось "крутих" репетиторів, то провалишся. Для того, що б здати тести успішно треба працювати над собою (ну або мати товстий гаманець). Отже, якщо ти налаштуєшся на плідну працю, на деякий час забудеш про нічні клуби і дискотеки, то результат тебе втішить.

2. Правильний розподіл часу. Не треба постійно сидіти за книжками і зазубрювати матеріал, бо через тиждень всеодно все забудеш. Краще буде якщо ти після школи годинку відпочинеш (можна навіть поспати), а потім почнеш підготовку до тестів.

3. Щоб добре запам'ятовувати матеріал, необхідно знати власні особливості організму. Є люди, які краще запам'ятовують почуте, інші навпаки мусять побачити текст, схему і т.д. Щоб визначити , що найкраще підходить тобі можна пройти тест.
4. Найприємніше - ВІДПОЧИНОК, але не за ноутбуком чи телевізором,а активний відпочинок з друзями.
Також дуже важливим в період підготовки до ЗНО є здоровий сон (тобто висипайтеся) та ситна їжа. Все це допоможе вам спрямувати більше сил на підготовку.

5. Розуміння того, що вчиш. Якщо читаєш чи вчиш на пам'ять і абсолютно нічого не розумієш, перепитуй у вчителів, або знайди інший, простіший, підручник. Також пробуй розв'язувати тестові зошити за заданий період часу, так простіше буде на самому ЗНО.

6. ГОЛОВНЕ! Запам'ятай, що все вивчити НЕМОЖЛИВО. Якщо все ж тобі попадеться декілька таких питань, відповіді на які не знаєш, спробуй подумати логічно або вгадати :)

....І ось завтра перший тест - ввечері перед іспитом треба розлабитись ( в розумному значенні цього слова) : прогулятись парком, прийняти гарячу ванну і т.п. Бо якщо ти будеш сидіти над книжками, то твій організм може здатись, ти нічого не згадаєш. Краще вранці перед іспитом, просто погортати книжку, власні записи. До речі в 40% (за законом підлості) попадаються ті питання, які зранку десь бачив у зошиті чи в книжці. Перед іспитом з'їж шоколадку (для роботи мозку) і з впевненістю йди.

УСПІХІВ ВАМ, МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!
__
Стаття написана з власного досвіду розв'язування олімпіад, порад психолога, та людей, які вже "пережили" ЗНО :)
__
Читайте также:
Читать в Яндекс.ПодпискахAdd to iGoogle

1 коментар:

Анонім сказав...

Цікавий сайт та корисні поради, я маю здавати ЗНО у 2011 році, запланував поступити у мед, і потрібно на державний, тому що таких коштів у батьків нема щоб оплачувати навчання, хожу до 5 репетиторів, багато вчу також багато не встигаю у школі, інколи потрібно розслабитись бо завчаєшся і губишся у книжках... велика проблема у мене із хімією, толкового вчителя в школі не було, в 11 класі все з нуля розпочинаю, і дуже важко... багато не можу зрозуміти, а подивився тести за 2010 з хімії то зовсім депресія взяла, як я його буду здавати...? але стараюсь, вчусь, на майбутнє плани вступ у мед, на 2-гому чи 3-тьому курсі хочу заочно в політех, дуже люблю математику=) також хотів би засвоїти та згодом здати англійську, загалом плани великі а часу мало...(( вже грудень а я так мало вивчив, це жах... не знаю що воно буде далі...)) сподіваюсь на краще) ніколи не втрачайте віри у себе!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...