четвер, 8 липня 2010 р.

8 способів дізнатись, що тобі брешуть


Крім всім відомого способу спілкування - мови (це коли слово за слово, хоча, буває, що ти - слово, а він тобі - десять), існує й інший, що говорить про людину та її ставлення до тебе набагато більше. Це мова жестів. Невербальне спілкування становить до 80% наших комунікацій, і вже тільки тому слід хоч трохи знати, що це таке - жести, як їх тлумачити, бо кожен гідний знати, з ким і з чим він стикається при розмові.Як розпізнати брехню, як брехати правдоподібною? Якщо людина при розмові торкається обличчя руками - це перший сигнал про те, що вам вішають локшину на вуха, але необхідно розглядати всю сукупність жестів мовця. Отже, жести.

Захист рота рукою
Рука прикриває рот, а великий палець притиснутий до щоки (мозок думає щось на кшталт: «Хоч би не спалитись!»). Деякі можуть при цьому покашлювати. Але! Якщо людина використовує цей жест у той час, коли щось говорять йому, то він тим самим показує: «Я знаю, що ви брешете».

Дотик до носа
Це варіант попереднього жесту: Людина підсвідомо хоче при брехні закрити рот, щоб непотрібні слова не вивели його на чисту воду, але в останній момент розуміє, що робить "не так" та іншого виходу, як торкнутися носа, у нього немає. Якщо у людини свербить ніс, то він його почухає. Але не доторкнеться легко. Цей жест також використовується і при вислуховуванні брехні, якщо людина здогадується, що його обманюють.

Потирання повіка
Чоловіки потирають повіку, а жінки проводять пальцем під оком (поправляючи макіяж). Підсвідомо людина хоче уникнути погляду того, хто вислуховує його брехню (якщо бреше) або навпаки, відгородитися від брехні, поклавши руку на вухо або поруч з ним. У другому випадку людина показує, що вдосталь наслухався і хоче висловитися сам. Цей жест використовується, коли людина бреше «по-крупному».

Розмова крізь зуби
Знову ж таки: людина не хоче випустити брехливого « горобця», тобто слово. І закриває свію «шпаківню». Але! Можливо, людина чимось незадоволений.

Відведення погляду
Чоловіки роблять цей жест, якщо брехня серйозна. Представники сильної статі зазвичай відводять погляд у підлогу, жінки - у стелю.

Чухання шиї
Людина чухає вказівним пальцем правої руки місце під мочкою вуха або ж бічну частину шиї. Цікавий факт: Людина при цьому жесті здійснює п'ять чуханняь (зазвичай). Цей жест свідчить про сумніви і невпевненості слухача в правоті сприйманого. Людина підсвідомо використовує цей жест, коли висловлює протиставлення сказаного і того, що має на увазі: «Я розумію вас» (це неправда, якщо він потирає шию).

Відтягування комірця
Доведено, що брехня викликає сверблячі відчуття в ніжних м'язових тканинах обличчя і шиї, і потрібно чухання, щоб заспокоїти ці відчуття. От і добре: якщо людина відтягує комірець - він підозрює, що його обман розкрито. У брехуна можуть виступити крапельки поту на обличчі. Але! Цей же жест людина використовує, коли він розгніваний або засмучений, при цьому він відтягує комірець, щоб охолодитися. Так що поспостерігайте за людиною, перш ніж будете його «колоти».
Якщо ви хочете «добити» брехуна, то просто перепитайте його про те, що він говорив: «Не могли б ви це уточнити?». Це змусить ошуканця відмовитися від продовження брехні.

Пальці в роті
Цей жест свідчить про те, що людині потрібна підтримка в чомусь (наш варіант - у брехні). Це підсвідома спроба повернутися до безпечного, безхмарного стану в грудному віці, коли при годуванні він був у безпеці і вже тим більше йому не доводилося брехати. Людина шукає допомоги і підтримки, так що надайте її йому, коли це ваш друг, і не коріте суворо, якщо просто знайомий.
_____________

Продвижение сайта - вот, что помогает зарабатывать в интернете!
___________________________________________________
Читайте также:

Як легко визначити характер дівчини?

5 способів розвеселитись:-)

Аудіокнига "Історія України" скачати безкоштовно

Понравилась статья? НЕ поленись нажми на рекламу:-)
Читать в Яндекс.ПодпискахAdd to iGoogle

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...