неділя, 23 травня 2010 р.

11 заповідей Білла Гейтса

Знайшла цікаву, а головне корисну статтю в інтернеті. Відомий всім Білл Гейтс якось завітав в одну із шкіл та навчив дітей того, чого точно не вчать у школі. В наступних "заповідях" викладені всі реалії життя...

1. Життя несправедливе – змирися з цим фактом.

2. Світу начхати на твоє самопочуття і самоповагу. Світ чекає від тебе яких-небудь досягнень перед тим, як прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.

3. Дуже мало вірогідно, що тобі почнуть платити 40 тисяч в рік відразу після закінчення школи. Ти не станеш президентом компанії, з лімузином та власним водієм, поки не заслужиш цього.

4. Якщо ти вважаєш, що твій вчитель строгий і багато вимагає – почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар’єра боса залежить від того, як ти справляєшся зі своїми обов’язками.

5. Смажити бюргери в МакДоналдсі не нижче твоєї гідності.

6. Не спіши обвинувачувати в кожній своїй поразці своїх батьків. Не ний і не носися зі своїми поразками, вчися на них.

7. До твого народження твої батьки не були такими нудними та нецікавими людьми, якими вони тобі здаються зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безбідне дитинство, пручи твій одяг і слухаючи, який ти класний. Тому перед тим, як відправитися рятувати ліси Амазонки від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку навести порядок у власній кімнаті.

8. Твоя школа відмінила поділ на переможців і лузерів, життя – ні. В деяких школах припинили ставити погані оцінки, дозволили скільки завгодно здавати тест чи відповісти на питання… Це немає нічого спільного з тим, що відбувається у реальному житті.

9. Життя не поділене на семестри, літніх канікул в ньому не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб допомогти тобі знайти твоє власне «Я». Тобі доведеться це робити у свій власний час.

10. Не плутай реальне життя з тим, що показують по телебаченню. В житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав’ярні, а на робочому місці.

11. Підтримуй добрі стосунки з «ботаніками». Можливо, один з них стане твоїм начальником

Думайте, робіть висновки, висловлюйтесь...

Джерело http://teenbloog.org.ua

Немає коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...